پشتیبانی سی پنل

نظارت بر آپتایم سرور cPanel

اگر سرور سی پنل شما بیش از 5 دقیقه آفلاین باشد، سیستم ما به ما هشدار می‌دهد و مدیران ما بلافاصله کار روی آن را شروع می‌کنند. ما حتی می‌توانیم از طرف شما با مرکز داده شما تماس بگیریم، در صورت لزوم و اگر شما به ما اجازه دهید. در نهایت، یک راه حل برای آن خرابی غیرمنتظره سرور!

مانیتورینگ سرور سی پنل

نظارت بر استفاده از دیسک cPanel، سیستم مانیتورینگ ما برای نظارت بر تمام پارتیشن های نصب شده در سرور سی پنل پیکربندی شده است. اگر استفاده از دیسک سرور حیاتی باشد یا چیزی که نیاز به توجه ما دارد، ادمین‌های ما هشدار دریافت می‌کنند.

مانیتورینگ بار پردازنده cPanel

نگران افزایش بار CPU نباشید. بخش مانیتورینگ 24×7 ما از مشکلات بارگذاری CPU شما مراقبت می کند و مطمئن می شود سرور شما به خوبی کار می کند.

نظارت بر استفاده از حافظه cPanel

اگر استفاده از حافظه به حد مجاز برسد، هشدار دریافت خواهیم کرد. مدیران سی پنل ما مشکلات را برطرف می‌کنند یا به شما اطلاع می‌دهند که آیا برای عملکرد صحیح برنامه‌ها به ارتقای RAM نیاز است.

مانیتورینگ صف ایمیل cPanel

تیم مانیتورینگ 24×7 ما هشدارهایی درباره صف ایمیل cPanel Exim شما دریافت می کند. اگر نگران ارسال بی وقفه ایمیل هستید، این دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید!

مانیتورینگ cPanel MariaDB/MySQL

آیا وب سایت ها یا برنامه های مبتنی بر MariaDB یا MySQL دارید؟ سپس می دانید که اطمینان از در دسترس بودن 24×7 سرور پایگاه داده چقدر مهم است. ما آن را تحت پوشش قرار دادیم!

مانیتورینگ وب سرور cPanel

اگر مشکلی در وب سرور شما وجود داشته باشد، می دانیم و مدیران cPanel ما در کمترین زمان مشکلات را برطرف می کنند. دیگر خبری از آن تماس ها و ایمیل های “سایت های شما بارگیری نمی شود” در نیمه شب نیست!

دکمه بازگشت به بالا